Lista uczestników konferencji ( alfabetyczna)

 

1 Anna Aniszewska-Sworczuk

Ateneum - Szkoła Wyższa 

w Gdańsku

2

Joanna Antoniak

Biblioteka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania

w Warszawie

3

Sylwia Baranowska

Biblioteka Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im.E.Kwiatkowskiego w Gdyni

4

Katarzyna Bednarczyk

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce

5

Ewa Bielińska

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

6

Kinga Błaszczyk

Wolters Kluwer

 

7

Anita Bołas

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce

 8

Marzena Brzezińska

Biblioteka Akademii Wychowania Fizycznego  w Warszawie

9

Marian Butkiewicz

Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego

w Lublinie

10

Iwona Chylińska

Biblioteka Pedagogiczna

w Ostrołęce

11

Marzena Ciastek

Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

12

Urszula Cieraszewska

Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego

w  Krakowie

13

Anna Ciuchta

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

14

Elżbieta Czerwińska

Biblioteka Główna

Politechniki Opolskiej

15

Ewa Dardzińska

Biblioteka Wyższej Szkoły Agrobiznesu

w Łomży

16

Katarzyna Dedek 

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

17

Anna Delikat

Biblioteka Wyższej Szkoły Bankowej

w Toruniu

18

Agata Figas

Biblioteka Uczelni Techniczno – Handlowej

w Warszawie

19

Izabela Gajda

Biblioteka

Politechniki Łódzkiej

20

Hanna Gawrońska

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

21 Mariola Gawrońska

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

22

Tadeusz Gawroński

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego
23

Łukasz Godlewski

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej

 

24 Marek Górski Biblioteka Główna
Politechniki Krakowskiej
25

Anna Grabowska

Biblioteka Pedagogiczna

w Ostrołęce

26 Marta Gruszczyńska  Biblioteka Wyższej
Szkoły Bankowej z Bydgoszczy
27

Jolanta Grzenia

Biblioteka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej

im. W.Korfantego w Katowicach

28

Krystyna Hoffman

Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki

i Przedsiębiorczości w Łomży

29

Henryk Holender

Biblioteka Uczelni Łazarskiego

 

30

Teresa Jankowska

Biblioteka Pedagogiczna

w Ostrołęce

31

Anna Jańdziak

Biblioteka Główna

Politechniki Opolskiej

32

Hanna Jastrzębska 

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

33

Iwona Josińska

Biblioteka Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

34

Wiesław Juszczak

Firma Księgarska Wiesława Juszczaka

35

Jarosław Pawlak

Firma Księgarska Wiesława Juszczaka

36

Maria Kaczmarek – Popławska

Oddział Centrum Wiedzy przy Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej

37

Bożena Kamińska

Biblioteka Wyższej Szkoły Prawa i Administracji

w Przemyślu

38

Magdalena Karciarz

Biblioteka

Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

 

39

Renata Kisiel

Biblioteka Główna

Politechniki Koszalińskiej

40

Barbara Klemendorf

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

41

Monika Klimek

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego
42

Mariusz Kluczek

Wyższa Szkoła Administracji  Publicznej

 

43

Grzegorz Kolek

Biblioteka Akademii Obrony Narodowej

 

44

Piotr Kołacz

PWN

 

45 Danuta Konieczna Biblioteka Uniwersytecka
Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego
46

Katarzyna Kopczyk

Bibliotek Główna Politechniki Warszawskiej

 

47

Marta Kordas

Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo – Technicznej  Politechniki Wrocławskiej

48

Hanna Kościuch

Biblioteka Główna Uniwersytetu

w Białymstoku

49

Monika Kozłowska

Biblioteka

Wyższej Szkoły Administracji  Publicznej

 50

Mirosława Krupa

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce

51

Anna Kowalkiewicz

Biblioteka Wyższej Szkoły Policji

w Szczytnie

52

Czesława Kraska

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

53

Jakub Krysiński

MOL

 

54

Janina Kubeł 

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

55

Stefan Kubów

Biblioteka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

 

56

Hanna Kwiatkowska 

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

57

Edyta Lachowska

Biblioteka Pedagogiczna

w Ostrołęce

58

Michał Lesman

Biblioteka Wałbrzyskiej Wyższej Szkoły Zarządzania

i Przedsiębiorczości

59

Izabela Łada

Biblioteka Pedagogiczna

w Ostrołęce

60

Beata Makowiecka

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

61

Sabina Malinowska 

Miejska Biblioteka Publiczna im. Wiktora Gomulickiego

w Ostrołęce

62

Joanna Marciniak

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

63

Iwona Mickiewicz

Biblioteka Pedagogiczna

w Ostrołęce

64

Jadwiga Mieczkowska

Biblioteka Akademii Humanistycznej

w Pułtusku

65

Grażyna Mierzejewska

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

66

Elżbieta Musialik

Biblioteka Wyższej Szkoły Agrobiznesu

w Łomży

67

Małgorzata Muszyńska – Małczak

Filia Biblioteki Głównej

Politechniki Warszawskiej

68

Joanna Myślak 

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

69

Anna Nadwodna 

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego
70

Agnieszka Nejman

Biblioteka Główna

Politechniki Warszawskiej

71

Agnieszka Nikonowicz

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

72

Mariusz Nowak

Biblioteka Wyższej Szkoły Bankowej

w Poznaniu

73

Bożena Olkowska-Balcerzak 

Biblioteka Pedagogiczna

w Ostrołęce

74

Jadwiga Orłowska 

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

 75

Małgorzata Ornoch

Biblioteka Akademii Wychowania Fizycznego  w Warszawie

76

Renata Osiewała

Biblioteka Instytutu Historii

Uniwersytetu Łódzkiego

77

Justyna Pędzich

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

78

Paweł  Pioterek

Biblioteka Wyższej Szkoły Bankowej

w Poznaniu

79

Beata Przewoźnik

Biblioteka JBiN Uniwersytetu Śląskiego

 w Katowicach

80

Janina Przybysz

Biblioteka Wyższej Szkoły Bankowej

w Poznaniu

81

Edyta Rogala

Biblioteka Pedagogiczna

w Ostrołęce

82

Mieczysław Romanik

Miejska Biblioteka Publiczna im. Wiktora Gomulickiego

w Ostrołęce

83

Mirosława Roszczyc

Biblioteka Główna Uniwersytetu

w Białymstoku

84

Anita Rudaś

Biblioteka

Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP

85

Jan Sandecki

Biblioteka

Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego

86

Bożena Smętek

Biblioteka Uniwersytetu Opolskiego

 

87

Bożena Sowińska

Biblioteka Główna Wyższej Szkoły Gospodarki 

w Bydgoszczy

88

Maria Stachnik

Biblioteka Uniwersytetu Pedagogicznego

w Krakowie

89

Zbigniew Szarejko

MCB

90

Danuta Szewczyk

Biblioteka Uniwersytetu Opolskiego

 

91

Aneta Świderska

Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

92

Lucyna Tkaczyk

Biblioteka Wyższej Szkoły Bankowej

w Toruniu

93

Karolina Troka

MOL

94

Piotr Walasek

Biblioteka Akademii Leona Koźmińskiego

 

95

Katarzyna Wasiluk

Biblioteka Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

96

Bożena Wielgosz

Biblioteka Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach

97

Katarzyna Winnicka

Biblioteka Uczelni Techniczno – Handlowej

w Warszawie

98

Ewa Wyszkowska  

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

99

Aleksandra Wołoszczuk

 

Wydawnictwo Naukowe PWN

100

Renata Zając

Biblioteka Uniwersytetu Pedagogicznego

w Krakowie

101

Anna Zalewska

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce im. Wiktora Gomulickiego

102

Małgorzata Zaręba

Biblioteka Pedagogiczna

w Ostrołęce

103 Krzysztof Zioło 

Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej

w Gliwicach

104

Ewa Żebrowska

Biblioteka Wyższej Szkoły Policji

w Szczytnie

105

Agata Żurowska

Biblioteka Wyższej Szkoły Bankowej

w Toruniu